O Nas

Kontakt

(+48) 791 444-033

Profesjonalne usługi kominiarskie

N-Kominiarz

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta.

Doświadczenie zawodowe i praktykę zdobywamy od 2008 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. Prowadzimy kompleksową obsługę na terenie Warszwy i okolic. Nasi klienci to spółdzielnie, administracje oraz wspólnoty mieszkaniowe. Obsługujemy również instytucje państwowe, korporacje a także osoby prywatne. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie nowych technologii, zwiększając tym samym swoją efektywność. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo.

Dlaczego warto nas wybrać

Zaufało nam wiele firm. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu projektów pozwalają nam sprostać nowym wyzwaniom. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, udzielając gwarancji i zapewniając w pełni profesjonalne wykonanie oraz indywidualne podejście. Dbamy o to, aby wizyta przebiegała sprawnie i bez problemów. 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi Klienta.

Liczby mówią same za siebie

0 +
Zadowoleni Klienci
0
Lat Doświadczenia
0
Wykonanych Projektów

Firma N-Kominiarz jest profesjonalnym, Rzemieślniczym Zakładem Kominiarskim, z ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku.

Priorytetem przy wykonywaniu przez nas wszystkich prac jest Państwa bezpieczeństwo. W trosce o zdrowie i życie stosujemy rozwiązania korzystne dla środowiska naturalnego. Posiadamy certyfikaty, atesty oraz niezbędne uprawnienia budowlane.

Każda niesprawność systemu kominowego stanowi potencjalne zagrożenie. Warto zatem zadbać o to, by system kominowy był w jak najlepszym stanie. Przeglądy są kluczowym elementem w zapewnieniu bezpieczeństwa domownikom oraz posiadanemu mieniu.

JESTEŚMY DOŚWIADCZONYM ZESPOŁEM